CeraVe_skin-concers

דאגות עור

מאמרים שיסייעו לך לנהל את דאגות העור היומיומיות שלך

icon2 > טיפוח עור יומיומי

תכשירי הניקוי הטובים ביותר לגברים

עד לא מזמן טיפוח עור הגברים כלל רק סבון, קרם גילוח ותחליב אפטר שייב. כאשר השוק העולמי למוצרי טיפוח לגברים ממשיך לצמוח, שגרות טיפוח העור שלנו מתקדמות – בצעדי ענק. מוצרי הטיפוח לעורם של הגברים התרחבו כיום והם כוללים תכשירי ניקוי, סרומים, קרמי לחות, פילינגים, חומצה היאלורונית לאחר הגילוח, ועוד. התאמת שגרת הטיפוח שלך לסוג העור הספציפי שלך גם היא אפשרית כיום, וזו הדרך הטובה ביותר לגרום לעור שלך להרגיש ולהיראות במיטבו. נתחיל בתכשירי ניקוי, להלן תכשירי הניקוי הטובים ביותר של CeraVe לגברים, ולסוג העור שלך על מנת להותיר אותו רענן ונקי.

בואו נתחיל עם הדבר הבסיסי – איך מנקים נכון את עור הפנים

  • משתמשים בתכשיר ניקוי עדין שאינו מסיר את הלחות משכבת ההגנה של העור
  • מרטיבים את הפנים במים פושרים ומעסים את העור
  • שוטפים במים פושרים ומנגבים את העור בתנועות טפיחה עדינות עם מגבת רכה ונקיה
  • שוטפים את הפנים בבוקר, בערב ולאחר הזעה

איזה תכשיר ניקוי מתאים לסוג העור שלך

עור שמנוני

עור שמן יכול להיות תוצאה של הורמונים, גנטיקה, לחות ואפילו מתח ולחץ נפשי. מציאת תכשיר הניקוי הנכון לעור הפנים של גברים בעלי עור שמן או פגום יכולה להיות דבר מסובך. מוצר שהוא גס מידי יכול לייבש את העור ולהותיר אותו בתחושה הדוקה, ואילו כל מוצר עדין מדי עלול שלא לנקות את הנקבוביות ביעילות

עבור עור נוח ולא מבריק, חפש מרכיבים כגון חומצה היאלורונית, אשר מזינה את העור בלחות מבלי לסתום את הנקבוביות, ניאצינאמיד בשל סגולותיו המרגיעות וחומצה סליצילית המבצעת פילינג עדין. פורמולות המבוססות על ג'ל או פורמולות מקציפות מתאימות מאד גם הן לעור שמן.

ג'ל המקציף לניקוי העור של CeraVe מכיל שלושה סוגים של סרמידים חיוניים, ומסייע לנקות את העור בעדינות מבלי לגרות אותו או להזיק למחסום ההגנה הטבעי של העור וגורם לעור להרגיש ולהיראות בריא.

Oily skin
עור יבש או רגיש
Oily skin

למרות שעור יבש שכיח יותר בחודשים הקרים יותר, גורמים סביבתיים יכולים לגרום לאי נוחות ולעור יבש לאורך כל ימות השנה. ככל שאתה מתבגר, רמות הסרמידים יורדות והעור שלך מאבד את יכולתו לשמור על המים. חומרים מגרים יכולים להסיר את הלחות מהעור שלך, במיוחד אם יש לך עור רגיש ואם שכבת ההגנה של העור נפגעה.

על מנת לשמור על עור יבש ורגיש נקי ובריא, בחר בתכשיר ניקוי עדין ללא בושם (כל המוצרים של CeraVe נטולי בושם), המועשר בסרמידים, לניקוי יסודי של העור מבלי לפגוע בשכבת ההגנה שלו. Hydrating Cleanser של CeraVe הוא תכשיר ניקוי קליל המכיל חומצה היאלורונית מלחחת וטכנולוגיית MVE המוגנת על ידי פטנט, אשר משחררת מרכיבי לחות לפרק זמן של עד 24 שעות, ולכן הוא אידיאלי לשימוש יומיומי.

עור מעורב

מאחר שעור מעורב אינו יבש ואינו שמנוני, אלא יבש ושמנוני בו זמנית, מציאת טיפוח העור הנכון אינה תמיד קלה. אולם, אם העור שלך מתנהג שונה באזורים שונים בפנים שלך, כשאזור ה-T - המצח, האף והסנטר שלך - שמנוני יותר מחלקים אחרים בפנים שלך, תכשירי הניקוי שלנו מושלמים לעור פנים מעורב ולך. בחר אחד מהם, בין אם זה קרם מאזן או תכשיר ניקוי מקציף כדי לטפל בבעיות עור כגון נקבוביות מוגדלות, נקודות שחורות ועור מבריק. פורמולות גדושות בסרמידים טובות במיוחד להסרת עודפי שומן מאזור ה-T מבלי להסיר את הלחות מהעור.

Combination skin
פצעונים
Acne

עבור חלק מאיתנו, פצעונים אינם שמורים רק לשנות העשרה שלנו. מציאת תכשיר הניקוי הנכון והקפדה של שגרת טיפוח יומיומית נגד פצעונים הן המפתח לשמירה על עור רגוע ונקי מפצעונים.

התרחיץ האידיאלי לעור פנים של גברים עם פצעונים צריך להיות מאוזן, עדין ויעיל על מנת לטפל בבעיה ולא להוסיף עליה. תכשירי הניקוי שלנו כוללים חומצה היאלורונית, ניאצינאמיד וסרמידים, ומיועדים לשימוש בבוקר, בערב ולאחר האימון על מנת להמיס לכלוך ושומן עודף, להרגיע את העור ולסייע לו להרגיש רך ונוח.

שערות כלואות

שערות כלואות {שערות שצומחות מתחת לעור} הן תופעת לוואי לא רצויה של גילוח. שגרת טיפוח טובה לפני הגילוח ותכשיר ניקוי המבצע פילינג, כמו תחליב הניקוי להחלקת העור המכיל חומצה סליצילית של CeraVe יכולים לסייע במניעתן. תכשיר ניקוי עדין זה, המכיל חומצה סליצילית, מסייע להשיל את השכבה העליונה ביותר של תאי עור מתים שעלולים ללכוד שערות מתחת לעור, ולגרום לגירוי ולבליטות הנראות כמו פצעונים. זאת ועוד, חפשו מרכיבים כמו ניאצינאמיד מרגיע וסרמידים המזינים את מחסום ההגנה הטבעי של העור בלחות עבור עור חלק יותר.

Acne

גלו את המוצרים